Úvod » Archiv sezon » 2017 Podzim

Dohráno

publikováno 30.11.2017 (aktualizováno 10.03.2018)

Podzim 2017 máme za sebou, zhrniem to chronologicky.

V prvom kole citeľne chýbal Lubošek, navyše za stavu 1:2 sme nedali penaltu, zápas by sa možno vyvíjal inak. Bodovať sme mali určite proti Yakuze, kde nastalo psycho v úplnom závere, či Englandu, kde sme naopak zaspali úvod. Seniori boli takisto hrateľný súper. Tam ale zaúradoval faktor “účasť“ a podvedome aj zápas, kde v podstate o nič nešlo. Paradoxne vieme zahrať proti lepším súperom, výnimkou je snáď posledné stretnutie proti SC Zmaštěný stroje. Nie žeby sme pôsobili odovzdaným dojmom, naopak, boli chvíle, kedy sme dostali súpera pod tlak. Ale ak sa proti vám postavia koloušci, ktorí majú vekový priemer 20 rokov, časom (=kondične a aj technicky) sa to prejaví. Ešteže 3.polčasy resp. záverečné máme každú sezónu vynikajúce. Nie je núdza o čertov, prekvapenia či novinky. Aj keď osoba, ktorá nám ich naposledy pripravovala, miestami strácala schopnosť pohybu a orientácie, vždy sme (s časovým odstupom) dostali objednané množstvo ;-)

Lubošek v predstihu slavil narodky a Pixi bude čoskoro vychovávať fanynku ;-)

Bobík definitívne ukončil svoje putovanie s Medveďmi hanspaulskou ligou. Týmto mu všetci ďakujeme za služby v drese najcennejšom a prajeme veľa úspechov v súťažiach, kde ešte aktívne pôsobí. Štafetu (registračky a pomyselnú kapitánsku pásku) prebral Fabio, pre ktorého už teraz začínajú povinnosti na pozícii športového riaditeľa (vhodné doplnenie kádra). Prezident Kozelka (medzitým na stáži v Hamburgu) následne poskytol kádru veľkoryso 8 (!!!) dní voľna, po ktorých začína tradičná zimná príprava v Záběhlicích.