Úvod » Archiv sezon » 2015 Jaro

3.kolo Medvědi B – Fifty-two faders 4:1 (1:0)

publikováno 05.04.2015 (aktualizováno 15.06.2015)

Výhra v plné sestavě

Ve třetím kole jsme nastoupili poprvé v plné sestavě i s uzdraveným Práškem. To znamenalo, že můžeme hrát na dvě pětky v rychlém tempu.  Hned v úvodu se do soupeře zakousneme, a vytvoříme si i šance, ale nevyužíváme je. Jelikož nám ale dělá problémy nahrávka a kontrola míče dovolíme i soupeři nebezpečně z rychlých brejků zakončit. Střeleckou jarní fazónu potvrzuje Kozelka, který po jednom závaru konečně překonává brankáře soupeře.  I přes další šance, kdy zejména sólo Zé Roberta zvedlo diváky ze sedadel, nakonec následná střela orazítkovala pouze tyč, skončil poločas 1:0. Do druhé půle jsme vlétli s tím, že musíme rychle přidat nějakou branku, abychom se nemuseli obávat o výsledek. To se vcelku záhy začalo naplňovat. Po závaru nejdřív brankář soupeře bravurně vytáhl  hlavičku Velitele, ale v zápětí už Libor zvyšoval na 2:0. Hned v zápětí  jsme opět soupeře zamáčkli do vlastního vápna a Bobík vypálil přes klubko hráčů solidní střelu k levé tyči, kterou brankář neviděl. Podstatě na brankové čáře ji patičkou ještě tečoval Velitel  a zvýšil už na 3:0. To nás uspokojilo a tak se dostalo i na soupeře, když hráč soupeře  provedl do rozhozené obrany rychlý kontr a i když Leoš první střelu vyrazil, tak na následnou dorážku byl krátký. Zápas jsme si opět zbytečně zkomplikovali a soupeř vycítil šanci . Naštěstí se opět na správném místě před brankou objevil Velitel a i když trochu krkolomně zasáhl balón, tak ho počtvrté poslal do soupeřovy sítě. Pak jsme ještě v závěru měli asi dvě šance, ale výsledek už se neměnil. I když hra byla místy neurovnaná a chaotická, tak byla výhra zcela zasloužená. (Bobík)