Úvod » Napsali o nás

Jaro 2014 - 6.4.2014 - 2.kolo - Pražačka 1

publikováno 07.04.2014 (aktualizováno 25.08.2021)

FC A.Č.A.B. - Medvědi "B" 1:2 (0:0)

Druhý zápas zastihl FCA ve špatném rozpoložení. Sice chyběl distancovaný Kuba a také útočník Mazi, hráči FCA se však měli se zápasem rozhodně popasovat lépe. První poločas byli hráči Ačabu mírně aktivnější, i tak musel náš gólman hasit jednu velkou příležitost hostů, vychytal jí skvěle. Poločasové skóre 0:0 jasně ukazovalo na nezáživnost prvního dějství. Medvědi svým destruktivním stylem bránili ve 4 lidech a míče pouze nakopávali, FCA naopak drželo míč a snažilo se najít skulinku mezi obranou hostů.

Tento vývoj zápasu však nahrával hostům na občasné rychlé brejky, které si v druhém poločase vytvořili. Obranná hra našeho týmu nebyla dnes vůbec dobrá a soupeř využil nedostatečného dostoupení na lajně, když propasíroval míč na malé vápno a útočník ve skluzu dopravil kulatinu do sítě. Netrvalo dlouho a po hrubce ve středu hřiště se opakovala obdobná situace, přečíslení a gól do poloprázdné branky. Náš jinak vynikající brankář s těmito góly nemohl nic udělat. Hroudisovi se podařilo 10 minut před koncem snížit a nastal velký tlak Ačabu, soupeř již úplně rezignoval na hru jménem fotbal a míče pouze dlouze odkopával, z několika závarů byla možnost vstřelit gól, velmi dobře také pálil Luky, avšak jednička v brance Medvědů podržela svůj tým.

FCA si připisuje první prohru a lze jen doufat, že se podobně bezkrevný výkon v zakončení již nebude opakovat. Další zápas je potřeba vyhrát, abychom se vrátili zpátky do pohody.