Úvod » Napsali o nás

ONBLACK (interview s Jirka66)

publikováno 07.09.2013 (aktualizováno 25.08.2021)

Fík: Připravte si nůši

fík.JPG

Bývalý hráč ONBLACKu a současný gólman Medvědů v krátkém předzápasovém rozhovoru

ONB: Jsou pro tebe prestižní duely s bývalými nebo spřátelenými kluby?
Fík: Určitě, je to prestižnější než jakýkoli jiný duel. O to více se vždy na zápas těším.

O: Dá se u Medvědů očekávat, že nastoupí v sestavě, se kterou odehraje Jaro 13'?
F: Nastoupíme v nejsilnější sestavě. A v tomto složení pravděpodobně odehrajeme i sezónu.

O: V neděli nastoupíš v bráně. Medvědi narozdíl od nás neznají našeho nového brankáře. Myslíš, že to může být nevýhoda?
F: Nemyslím si, že by to byla nevýhoda. Medvědům je jedno kdo chytá.

O: Největší hrozba v útoku ONBLACK/Medvědi?
F: Bobík z Medvědů, je to dlouhodobě nejlepší střelec - při dobré konstelaci může zahrozit i Fabio, který umí dát gól i z nemožného úhlu. Další hráč je Lubošek, ale to je většinou motor týmu, připravuje akce. Střelecky se ale trápí mohl by to v neděli protrhnout. Za ONBLACK Šindy, který ale nenastoupí. Potom Koblížek a jeho nevyzpytatelná levačka.

O: ONBLACK v zápase testuje nového hráče Adama. Okoukáváš si při rozcvičení nové hrozby?
F: Většinou to nesleduju, více spíš u známých hráčů v jaké jsou formě, jak se budou ukazovat.

O: Nálada v týmu Medvědů po zimě?
F: Nálada dobrá, ZT je dobrá příprava na sezónu. Odehráli jsme dobré i špatné zápasy. Důležité je, že třetí poločasy dopadly dobře.

O: Nějaký vzkaz na závěr pro hráče či fanoušky našeho klubu?
F: Připravte si nůši! (smích) Ne nevím, doufám, že se pobavíme, uděláme si žízeň, ať pak můžeme na pivko. Doufám taky, že přijdou nějací fanoušci ONBLACKu se kterými se po dlouhé době rád uvidím.