Úvod » Napsali o nás

ONBLACK (pred prípravou Jaro 2013)

publikováno 07.09.2013 (aktualizováno 25.08.2021)

Méďa "B"éďa

Černí v přípravě na Jaro vyzvou spřátelené Medvědy

Po neúspěšném tažení v Zimním turnaji 13' se tým ONBLACK sejde v neděli ve 14h, aby čelil spřáteleným Medvědům "B" v přátelském utkání. Černí sledují Medvědy a jejich hru pravidelně i díky tomu, že se v šestiligovém klubu staví mezi tyče ex-onblack Fík. Přátelák bude ale překvapivě vůbec prvním zápasem mezi těmito celky. Medvědi, kteří rovněž hráli Zimní turnaj, jsou favority v očekávaném duelu. ONBLACK si to ale i přes nevýrazný závěr turnaje nepřipouští.

"Tým hrál v turnaji dobře, vítězství a dvě remízy - z toho jedna s prvoligovým celkem - hrají v náš prospěch. Střelecky jsme se dokázali prosadit a úspěšně jsme otestovali nové brankáře Adama" uvedl pro náš web kapitán Mac.

Právě nový muž v brance ONBLACKu by mohl hrát klíčovou roli nejen pro nedělní zápas, ale i pro Jaro samotné. Největší problém podzimní sezóny byl totiž právě v absencích ex-gólmana Jirky, který musel být nahrazován fotbalisty z pole.
Citelnou ztrátou by mohla být indispozice nejlepšího střelce Zimního turnaje Šindyho, kterému účast v zápase znemožnila nemoc nebo obránce Lukyho, který taktéž bude v neděli chybět. Na hrotu se nicméně objeví duo Machi - Kobli, kterému se velmi dobře spolupracuje v kombinaci.

Cíl černého týmu je jasný. Odehrát dobré utkání a pokusit se Medvědy porazit. ONBLACK bude v zápase testovat i možnou akvizici pro Jaro Adama Foltu. Jak se poveden jemu i celému týmu se můžete přesvědčit v neděli od 14h na hřišti Podvinný mlýn.

ONBLACK - Medvědi "B"
14:00 Podvinný mlýn